ViewSonic XG2431 240 Hz vs ASUS ROG STRIX XG249CM 270Hz

Fps oyunları oynuyor musunuz ? Akıcılık güzel mi şuan kullandığım 165 hz asus marka va panel ve aşırı ghosting var oyun hep kasıyormuş gibi hissediyorum heralde monitörden kaynaklı

Aoc da var aklımda özellikler aynı mıdır ghosting yaşar mıyım aoc alsam?
Aktif olarak valorant oynuyorum o yüzden 260hz tercih etmiştim. Akıcılık konusunda 165hz hiç kullanmadım ama 144hz den farkını gözle görebiliyorum. Tabi fps olarak sınırlarda değilsen. 300fps rahat alabiliyorsan tavsiye ederim.

@babaxde 24G2ZE de gayet kalitelidir, XG2431 de. İkisiyle de ghosting problemi yaşamazsın.
Teşekkür ederim

Aktif olarak valorant oynuyorum o yüzden 260hz tercih etmiştim. Akıcılık konusunda 165hz hiç kullanmadım ama 144hz den farkını gözle görebiliyorum. Tabi fps olarak sınırlarda değilsen. 300fps rahat alabiliyorsan tavsiye ederim.
500 600 fps alıyorum eyvallah hocam

Hocam bu konuda bende kararsız kaldım Valorant fps oyunları ağırlıklı arıyordum forumdaki kişilerin önerisi ile Viewsonic tercih ettim gelmesini bekliyorum

Hayırlı olsun hocam 1 haftadır o kadar kararsız kaldım araştırdım ve sonucunda buna karar kıldım umarım iyi çıkar ama yorumları hep olumluydu iyi çıkacağını düşünüyorum 😂
Aynen hocam önceki monitörüm asustu çok ghosting falan vardı oyunlardan gram zevk almıyordum o yüzden biraz istemedim asusu

Hayırlı olsun hocam 1 haftadır o kadar kararsız kaldım araştırdım ve sonucunda buna karar kıldım umarım iyi çıkar ama yorumları hep olumluydu iyi çıkacağını düşünüyorum 😂

Hayırlı olsun iyi midir tavsiye eder misiniz? Öneride bulunabilir misiniz?

ASUS ROG STRIX XG249cm bu modeli alacağımda​

Aynen hocam önceki monitörüm asustu çok ghosting falan vardı oyunlardan gram zevk almıyordum o yüzden biraz istemedim ASUS'u.

Hayırlı olsun iyi midir tavsiye eder misiniz? Öneride bulunabilir misiniz?

ASUS ROG STRIX XG249cm bu modeli alacağımda​

Yeni konular

Geri
Yukarı