Viko akım korumalı priz nasıldır?

Bu prizler markası her ne olursa olsun, güç tüketimine bir etkisi yoktur. Ayrıca ben akım korumalı prizin aldatmacadan ibaret olduğunu düşünüyorum.

Güç tüketimi veya tasarrufunun prizlerle ilgisi yoktur. Topraklı bir priz almanız yeterli. Gösterdiğiniz marka başarılı ve kaliteli ürünleri vardır. Bence alabilirsiniz. Anahtarlı prizler bence yararlı oluyor. Kapatarak akımı engelleyebiliyorsunuz. Malum ülkemizdeki şebeke sistemi pek başarılı değil. Ama aşırı pahallı ürünlere gerek yok. İşinizi görsün yeter.

UPS kullanmadığımız sürece hep risk altındayız. Fiyatları da çok uçuk. Ben aşırı yağışlı havalarda açmıyorum. Ama ürün kaliteli. Anahtarlı prizler kullanışlı oluyor. İki de bir prizden çekmek deforme ediyor.

İki de bir prizden çekmek deforme ediyor.
Kesinlikle UPS çok pahallı o yüzden olmuyor yani:) Deforme konusuna gelirsek, duvardan priz çıktı ya bir kere çekerken:) Anahtarsız priz pişmanlıktır gerçekten:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı