VMware'de depolama sanal depolama olarak kullanılır mı?

anatousis

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben VMware uzerinde macOS kullanarak iOS uygulama gelistiriyorum fakat depolamam Xcode gibi uygulamalar ve projelerim yuzunden hemen doluyor. Sorum su sanal bir sunucuyu veya Cloud servislerini sanal makinenin sanal depolamasi isleviyle kullanabilir miyim, biraz saçma olabilir ama mantikli da gelmedi degil. Simdiden teşekkürler.

Emin değilim ama sanırım hayır. Çünkü VMWare Ram gibi bellekleri bilgisayardan alıyor. Eğer böyle bir şey istiyorsanız VDS alabilirsiniz.

Emin değilim ama sanırım hayır. Çünkü VMWare Ram gibi bellekleri bilgisayardan alıyor. Eğer böyle bir şey istiyorsanız VDS alabilirsiniz.
Vdsler de Mac sistemleri kurulmuyor aws nin Mac için bir hizmeti var saatlik 1.5 dolar

Tesekkur ederim cevap için

Vdsler de Mac sistemleri kurulmuyor aws nin Mac için bir hizmeti var saatlik 1.5 dolar

Tesekkur ederim cevap için
Hocam biraz bakındım macOS serverlar da var. Fiyatını pek bilmiyorum ama normallerle aynıdır herhalde. Biraz bulmak zor sanırım ama tanıdığınız falan varsa ya da vdslerin discord sunucusunda sahibi ile iletişime geçerseniz yardımcı olurlar.

Merhabalar,
Nested gibi hizmetler satın alıp VmWare Esxi üzerinden kurulum sağlayabilirsiniz bu sayede kişisel bilgisayarınızdan kaynak tüketmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı