Vodafone FreeZone nasıldır?

Faturalı bir tarifedir hocam, genç Red 20 GB deyin 45 lira.

Tarife işlerini buldum halletim sayılır hocam ancak bir sorun daha çıktı. Hat benim babamın üstüne bende FreeZone geçmek için hat benim üstüme olması gerekiyormuş. Ben bunu babamın üzerinden alamaz mıyım? Hem sizin Red tarifesini veya FreeZone paketini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarife işlerini buldum halletim sayılır hocam ancak bir sorun daha çıktı. Hat benim babamın üstüne bende FreeZone geçmek için hat benim üstüme olması gerekiyormuş. Ben bunu babamın üzerinden alamaz mıyım? Hem sizin Red tarifesini veya FreeZone paketini?

Hat devri yapmak veya kullanıcı tanımlatmak gerekir.

Hat devri yapmak veya kullanıcı tanımlatmak gerekir.

Eyvallah sağ olasın.
Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın ama FreeZone geçtim sayılır bu paketlerde akıllı durma deniyor sanırım bu özellikten var mıdır? Yani paket aşımı tarzı bir durum başıma gelebilir mi? Ekstra ücret vs ödemem gerekir mi paket aşımı varsa veya olursa?

Eyvallah sağ olasın.
Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın ama FreeZone geçtim sayılır bu paketlerde akıllı durma deniyor sanırım bu özellikten var mıdır? Yani paket aşımı tarzı bir durum başıma gelebilir mi? Ekstra ücret vs ödemem gerekir mi paket aşımı varsa veya olursa?

Bu tarifede paket aşımı olur ve ücret ödersiniz. Çünkü akıllı durma özelliği sadece Vodafone "uyumlu tarifeler" ile kullanılabilir. FreeZone ve Red tarifeleri akıllı durma özelliğini desteklemez.

Hocam FreeZone kullanıcı tanımlaması yapacaksın ara 542'yi FreeZone tanımlamak istiyorum de T.C.'ni adını soyadını ver FreeZone'lu ol...

bir hat tanımlamak bir pakete geçmek bu kadar zor olmamalı.. Hattı üzerime tanımladım frezzone de kaydoldum 1525 mesaj attım ancak hala sistemde geçemiyorum. Ne vodafone sitesinde ne kendim geçebiliyorum. Kullanıcı tanımlaması formu istiyorlar onu da yapıyorum form da hata çıkıyor bilgiler uyuşmuyor diyor şaka gibi..

Geri
Yukarı