Vodafone Yanımda uygulamasında Enpara Başvuru Penceresine tıklayınca hesap açılır mı?

Alfirk

Kilopat
Merhaba. Bugün faturamı görmek için Vodafone Yanımda uygulamasına girdim. Ordan da bildirimlere bakayım dedim neye nerelere yanlışla tıkladım bilmiyorum;

Enpara Kart başvuru penceresi çıktı. Çarpı küçücük yerde ona basarken başvura tıkladım hemen sonra çarpıyla çıktım.

Aynı şekilde Trendyol’da da çıkıyor bu Enpara başvurusu nefret ettim gerçekten.

Yani yanlışlıkla başvura tıkladım Vodafone’ndaki bilgilerim ile hesap açılmış mıdır?

Hayır, böyle bir şey söz konusu olamaz. Ben enparada hesap açarken müşteri hizmetleriyle yüzyüze görüşüp elektronik dökümanlar imzalamıştım.

O kadar basit bir şekilde banka hesabı açmanız imkansız.

Hayır, böyle bir şey söz konusu olamaz. Ben enparada hesap açarken müşteri hizmetleriyle yüzyüze görüşüp elektronik dökümanlar imzalamıştım.
Çok iyi o zaman ya içim rahatladı. Çok teşekkürler. Çok gıcık bir şey ya yanlışlıkla başvura tıklıyoruz.

Bende müşteri hizmetleri arayıp hesabım var mı yok mu diye soracaktım gerek yok o zaman?

Çok iyi o zaman ya içim rahatladı. Çok teşekkürler. Çok gıcık bir şey ya yanlışlıkla başvura tıklıyoruz.

Bende müşteri hizmetleri arayıp hesabım var mı yok mu diye soracaktım gerek yok o zaman?
Yok hocam içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı