Vodafone'e faturasızdan faturalıya geçiş

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Dün annem Vodafone'e yanımdadan tarife değiştirmiş. Faturalı daha ucuz olduğu için onu seçmi, ş açıkçası benim de bu konu hakkımda pek bilgim yok. Faturalı ve faturasızım asında fark hakkında dün telefonunda mobil veri yerinde çarpı vardı. Yeniden başlattım düzeldi, Vodafone'e yanımdadan tarife yazan yere baktım ama hala eski tarife vardı değişmemişti internette 3 4 gün sürebilir yazıyordu. Faturasızdan faturalıya geçişin bunu eski haline çevirebilir miyim? Sanırım faturalıda her ay para yatırmak zorunluymuş.(dünden beri vodefoneden bir sürü mesaj geliyor)

IMG_20220905_121343.jpg

Faturalıda taahhüt süresi boyunca her ay belirtilen tutarın ödenmesi gerekir. Eğer ilk ay iptal ederseniz cayma bedeli ödemezsiniz büyük ihtimalle, çünkü faturalı tarifelerde faturasız tarife fiyatına göre her ay indirim uygulanır; eğer 3-4 fatura dönemi sonunda iptal ederseniz o 4 aylık tutara ne kadar indirim uygulanmışsa onu sizden geri alırlar. Ancak cayma bedelini tekrar almak istiyorum derseniz THH' ye giderek alırsınız ancak uzun sürer.

İsterseniz Vodafone' yi arayıp hemen iptal ettirebilirsiniz, ya da fiyat ve içerik size uygunsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı