Vodofone Smart 6 Ultra telefona forma attıktan sonra Google hesabıma giremiyorum

jakethedogg

Decapat
Hepinize merhabalar. Hemen konuya giriş yapayım. Vodofone Smart 6 Ultra cep telefonuma format attım. Benden Google hesabıma girmemi istedi. Şifreyi gmaili ve iki adımlı doğrulamayı hallediyorum. "Bir saniye" yazıyor ve geri gitme animasyonu ile beni geri gmail girme kısmına geri atıyor. Yaklaşık 15 kere felan tekrar ettim bir türlü olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler .

Hepinize merhabalar. Hemen konuya giriş yapayım. Vodafone Smart 6 Ultra cep telefonuma format attım. Benden Google hesabıma girmemi istedi. Şifreyi Gmail'i ve iki adımlı doğrulamayı hallediyorum. "bir saniye" yazıyor ve geri gitme animasyonu ile beni geri Gmail girme kısmına geri atıyor. Yaklaşık 15 kere falan tekrar ettim bir türlü olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Telefonu yeniden başlatın tekrar deneyin.

Dipnot : Bu telefonla senkronize edilen Google hesabı diyor. Telefonu başka birinden almıştık evet. Bunun bir çözümü yok mudur?
Hocam başka birisinin Google hesabı ile etkinleştirildiği için hata veriyor. Bazı telefonlarda telefona özel tuşlamalarla geçilebiliyor.

Edit: Hocam YouTube’da böyle bir video buldum belki işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sağolun bi yere kadar yardımı oldu fakat videodaki gibi uygulamalar arası geçiş (kare tuşuna) tuşuna bastığımda videodaki gibi olmuyor. Yardımınız için yinede teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı