Vozol uç kısmındaki pamuk yanmış

Ege Güler

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: İ7-1700KF -- GPU: MSİ RTX3060 Gaming X -- Motherboard: MSI MPG Z490 Gaming Plus -- RAM: 2X Kingston Fury 8G 36000mhz -- PSU:NZXT c750 CPU Fan: Arctic Liquid Freezer 240mm -- SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB -- Monitor: Asus VG24QE -- Case: MSI MPG Gungnir 110R -- Keyboard: Logitech G512 -- Headset: Logitech G Pro X 7.1 -- Mouse: Steelseries Rival 3
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Benim 10K'lık Vozol'dan yanık tadı geliyordu. İçini açtım baktım, uç kısmındaki pamukta yanma var. Görselini de ekliyorum. Bu uç kısmın değişimi var mıdır? Nasıl düzeltebilirim? 2 haftalık ürün likiti filan var içinde. Çöpe atmak da istemiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-15_211015597.png
    resim_2023-07-15_211015597.png
    949,3 KB · Görüntüleme: 254
Son düzenleme:
Merhaba. Benim 10K'lık Vozol'dan yanık tadı geliyordu. İçini açtım baktım, uç kısmındaki pamukta yanma var. Görselini de ekliyorum. Bu uç kısmın değişimi var mıdır? Nasıl düzeltebilirim? 2 haftalık ürün likiti filan var içinde. Çöpe atmak da istemiyorum.

Değişiyor. Aldığın yere sor pamuk varsa değiştir.

peki sorun kesin burdan mı kaynaklı coil filan yanmış olmasın

O uç kısmı pamuk değil. Likitin sızdırmaması için ve ağzına gelmemesi için takılan birşey replika almışsın büyük ihtimal ile ki türkiyede orijinal yok zaten. Onu anca bitmiş bir vozoldan alıp takabilirsin.

O uç kısmı pamuk değil. Likitin sızdırmaması için ve ağzına gelmemesi için takılan birşey replika almışsın büyük ihtimal ile ki türkiyede orijinal yok zaten. Onu anca bitmiş bir vozoldan alıp takabilirsin.
Evet muhtemelen replika ürün onun farkındayım. Sorun bu uç kısmından mı sizce yoksa coilden mi?

Bir de puffı uzun süre kullanmayınca tadı biraz düzeliyor. Eski aroması yok ama yanık tadı gelmiyor en azından. Dumanı da biraz azaldı. Bitmeye yüz tuttu herhalde.

Orijinal bulmak imkansız mı türkiyede?

Son düzenleme:
Evet muhtemelen replika ürün onun farkındayım. Sorun bu uç kısmından mı sizce yoksa coilden mi?

Bir de puffı uzun süre kullanmayınca tadı biraz düzeliyor. Eski aroması yok ama yanık tadı gelmiyor en azından. Dumanı da biraz azaldı. Bitmeye yüz tuttu herhalde.

O puffun orjinalleri 1000TL'yi aşmakta. Yani zor bulursun.

İçmeyince aroma artiyor ise likitin bir yerde toplanmiştir ve yavaş yavaş dagiliyordur. Orijinalini bulamazsiniz adamlar zaten her sattigi şeye orijinal diyor yurtdisindan gelen eş dost ile getirtmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı