Wallpaper Engine açıkken saat kasar mı?

ata11980871

Centipat
Aranızda Wallpaper Engine kullanan var mı? Merak ettiğim şey uygulama arkada çalışırken boş yere Steam'de saat kasıyor mu kasmıyor mu bunu bilmek, profilimde en çok saati olan uygulamanın bu olarak gözükmesini istemem. Wallpaper Engine'e sahip olan arkadaşlarıma bakıyorum onların da bayağı saati var arkada çalışınca saat olarak geçer mi yoksa sadece açıkken mi işler?

Aranızda Wallpaper Engine kullanan var mı? Merak ettiğim şey uygulama arkada çalışırken boş yere Steam'de saat kasıyor mu kasmıyor mu bunu bilmek, profilimde en çok saati olan uygulamanın bu olarak gözükmesini istemem. Wallpaper Engine'e sahip olan arkadaşlarıma bakıyorum onların da bayağı saati var arkada çalışınca saat olarak geçer mi yoksa sadece açıkken mi işler?
Evet saat kasar hocam.

Artı -1 Eksi
Eğer arkada uygulama açık ise, işliyor. Arkaplan da uygulama açıksa işliyor.
Ekran görüntüsü 2023-06-08 120740.pngEkran görüntüsü 2023-06-08 120808.png

Uygulamayı Steam'den açarsanız evet işliyor fakat açık değilse sadece arka plan oynatılıyorsa hayır saat işlenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı