Web programlama ne işe yarar?

mertmoto

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben lisede tm seçtim ve ilerde de hukuk veya siyasal okumak istiyorum. Fakat bilgisayarı seviyorum ve bağlıyım. Şimdi 1 haftadır html php öğreniyorum ve iyi de gidiyor. Ama bana bu ilerde ne gibi bir yarar sağlıyabilir ? Boşuna vaktimi bunlarla mı dolduruyorum yoksa ?

Boş zamanlarını bu gibi şeylere harcaman çok güzel. Öğrendiğin şeyler boşa gitmez. Fikirler değişebilir. Bu alana yönelebilirsin. Çevrene işler yapabilirsin. Senini için ek gelir olur. Veya okumak istediğin alan ile ilgili bir site açarsın. Ve o siteyi büyütürsün. İnsanlara yardımcı olabilirsin.

Boş zamanlarını bu gibi şeylere harcaman çok güzel. Öğrendiğin şeyler boşa gitmez. Fikirler değişebilir. Bu alana yönelebilirsin. Çevrene işler yapabilirsin. Senini için ek gelir olur. Veya okumak istediğin alan ile ilgili bir site açarsın. Ve o siteyi büyütürsün. İnsanlara yardımcı olabilirsin.
Teşekkür ederim. Youtube'dan videolar izleyerek öğrenmeye çalışıyorum keyifli oluyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı