PHP Web sitesine herhangi bir kodlama ile uğraşılmadan nasıl blog yazılabilir?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Bir tanıdığıma blog sitesi yapacağım.
Blog sitesini şu anda HTML ve CSS ile kodluyorum.

Siteyi tamamladıktan sonra son kullanıcı için nasıl hazır hale getirebilirim?
Yani demek istediğim son kullanıcı herhangi bir kodlama ile uğraşmadan siteye nasıl blog yazabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap açar. Ancak o iş sadece html css ile olacak iş değil. Database bağlantısı felan şart. En kötü javascript lazım ya da toplu mvcye taşırsın projeyi.

Hesap açar. Ancak o iş sadece html css ile olacak iş değil. Database bağlantısı felan şart. En kötü javascript lazım ya da toplu mvcye taşırsın projeyi.
Udemy'den satın aldığım fullstack bir kurs vardı orada biraz da javascript,php ve mysqul vardı.
Yeterli olur mu?

Olur ama dediğim gibi biraz zaman alır.
Anladım.
Şimdilik profesyonel olmayan şu videodaki tasarımla başlayıp zamanla geliştirmek istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca hesap açar derken wordpress'i kast ettiniz değil mi?
Son olarak sizce türk ticaret sitesi güvenilir midir, öğrencilere 1 yıllık bedava hosting hizmeti vaat ediyorlar.

Hayır kullanıcı giriş yapacakki blog girebilsin kastım oydu.

Girip bakın derim o hosting sitesine eğer gecikmesi felan yoksa yavaş açılmıyorsa sayfa kullanın derim.

Hayır kullanıcı giriş yapacakki blog girebilsin kastım oydu.

Girip bakın derim o hosting sitesine eğer gecikmesi felan yoksa yavaş açılmıyorsa sayfa kullanın derim.
Tamamdır hocam admin giriş çıkışı kursun son videoları bununla alakalıydı.
Türk ticaret siteside garip hissettirdi, daha profesyonel bir tasarım beklerdim.

Neyse tek şartları öğrenci belgesi zaten, sitemi en azından elle tutulur bir kısmını yaptıktan sonra buradaki hosting'e taşımayı düşünüyorum.

Anladım.
Şimdilik profesyonel olmayan şu videodaki tasarımla başlayıp zamanla geliştirmek istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca hesap açar derken wordpress'i kast ettiniz değil mi?
Son olarak sizce türk ticaret sitesi güvenilir midir, öğrencilere 1 yıllık bedava hosting hizmeti vaat ediyorlar.
Videodaki arkadaş çok da bilgili bir arkadaş değil bence baştan öğreniyorsan daha bilgili bir eğitmenden dinleyebilir öğrenebilirsin.
Tayfun Erbilen'i önerebilirim.

@grant Hocam Udemy aldığım kursu bir türlü sonuna ulaşamadım.
Sürekli tekrar tekrar başlıyorum ancak bitiremiyorum.
Onlarca kez izlememe rağmen hala o div'i unutur en baştan izlerim.

Sürekli başa dönmemek için bıraktığım yerden devam etsem (şu an boostrapdeyim) baştaki anlatılanları sadece ihtiyaç duydukça geriye dönüp baksam çok şey kaybeder miyim?

@grant Hocam Udemy aldığım kursu bir türlü sonuna ulaşamadım.
Sürekli tekrar tekrar başlıyorum ancak bitiremiyorum.
Onlarca kez izlememe rağmen hala o div'i unutur en baştan izlerim.

Sürekli başa dönmemek için bıraktığım yerden devam etsem (şu an boostrapdeyim) baştaki anlatılanları sadece ihtiyaç duydukça geriye dönüp baksam çok şey kaybeder miyim?
Hocam kod ezber işi değil zaten.Divi ortalamak derdiniz olmasın.İnternette tonla çözüm var.Önemli olan yapa yapa zaten alışacaksanız.

Geri
Yukarı