WhatsApp'ta kaydedilmeyen kişiye numara değişikliği mesajı gider mi?

czerny

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, eski bir arkadaşım var numaramız da birbirimizde var ama 5-6 aydır görüşmüyoruz mesajlaşmıyoruz. Kendisinden de açıkçası pek haz etmiyorum. Ben bu kişiyi kaydedilenlerimden çıkarsam, ondan sonra eğer o kişi bana mesaj atarsa başka biriymiş gibi davranabilir miyim? Kısacası "sanırım yanlış kişiye mesaj attınız." "numarasını değiştirmiştir." tarzı bir roleplay yapabilir miyim? Teşekkürler.

Sen onda kayıtlıysan numara değişikliğini görecektir.

Numara değişikliğini görmesini istemiyorsan WhatsApp'tan numara değiştir özelliği yerine yeni numarana sıfırdan WhatsApp açmalısın. Sıfırdan bir WhatsApp elde etmiş oluyorsun.

WhatsApp içerisinde numara değişikliği talebi yapmadığın sürece kimseye numara değişikliği bildirimi gitmez. Fakat senin numaran karşı tarafta ekli olduğu sürece sen WhatsApp içerisinden numaranı değiştirirsen o kişiye de "Bu kişinin artık yeni numarası XXX oldu" şeklinde senin sohbetine girdiğinde bildirim gider.

WhatsApp içerisinde numara değişikliği talebi yapmadığın sürece kimseye numara değişikliği bildirimi gitmez. Fakat senin numaran karşı tarafta ekli olduğu sürece sen WhatsApp içerisinden numaranı değiştirirsen o kişiye de "Bu kişinin artık yeni numarası XXX oldu" şeklinde senin sohbetine girdiğinde bildirim gider.
Anladım, bunu önlemenin bir yolu var mıdır? Veya başka bir taktik yapabilir miyim bu kişiye karşı? Direkt engellemek istemiyorum da.

Numara değişikliğini görmesini istemiyorsan WhatsApp'tan numara değiştir özelliği yerine yeni numarana sıfırdan WhatsApp açmalısın. Sıfırdan bir WhatsApp elde etmiş oluyorsun.
Ne yapabileceğinizi zaten @Emre133 Yazmış. Başka da bir alternatif bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı