"Win32/Unwaders.A!ml" zararlısı nasıl silinir?

Bedtimestoriess

Hectopat
Bu zararlı uygulamayı nasıl kaldıracağımı araştırıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zararlı uygulamayı nasıl kaldıracağımı araştırıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 423635
Merhaba dostum Windows Defender o konularda oldukça yetersiz olduğu için virüs defendera engel oluyor sonuçta Windows Defender :p
Eğer bulaştığı dosya sistem dosyası değilse IO Bit Unnistaller ile silmeni öneririm (Tabi hangi dosyaya bulaştığını biliyorsan) ha eğer sistem dosyasına bulaştıysa Malwarebytes kurup kolaylıkla silebilirsin.

Nasıl kaldırılacağını değil. Yazılımı nasıl kullanacağını ilk olarak öğrenin, resimde gayet açık ne yapman gerektiği kullanmasını bilene. Eylemlere tıklayıp kaldıracaksın.

Nasıl kaldırılacağını değil. Yazılımı nasıl kullanacağını ilk olarak öğrenin, resimde gayet açık ne yapman gerektiği kullanmasını bilene. Eylemlere tıklayıp kaldıracaksın.
Öyle bastınmı bazen olmuyor yeni tür virüsler Windows Defenderi engelleyebilirler zaten çok güçsüz bir antivirüs kolay silemiyor sadece belirtiyor virüs olduğunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı