Windows 10 %100 Disk Kullanımı Sorunu

Ruby

Kilopat
Daha fazla  
2017 yaz ayında Monster Abra A5 v9.1 adlı bilgisayarı satın aldım. Windows 10 orijinal değil, HDD kullanıyorum. İlk 15-20 günden sonra %100 disk kullanımı problemi başladı. Kayıt defterindeki bazı şeyleri düzelterek geçici bir çözüm elde ettim fakat zaman zaman bu sorun ile karşılaşıp durdum sürekli ve artık bu sorunu çözemiyorum, internetteki birçok çözümü denedim fakat olmadı ve çok ciddi performans sorunları yaşıyorum. Bazen bilgisayarı güç tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'tan windows 10 iso format dosyası indir. Sonra format at. Key sorduğu zaman, orayı boş bırak, yok dersen daha sonra ototmatik etkinleşiyor. Ben yeni attım ve kendi ototmatik etkinleşti key bile girmedim. Tüm sorunların çözülsün.

Microsoft'tan windows 10 iso format dosyası indir. Sonra format at. Key sorduğu zaman, orayı boş bırak, yok dersen daha sonra ototmatik etkinleşiyor. Ben yeni attım ve kendi ototmatik etkinleşti key bile girmedim. Tüm sorunların çözülsün.

Yanıt için teşekkürler, fakat formatsız çözmek istiyorum sorunu

Otomatik etkinleşti? Eğer daha önce Orijinal yazılım yüklü değil ise otomatik etkinleştirme olmaz, belli bir ücret ödeyip anahtar satın almak lazım.

Yanıt için teşekkürler, fakat formatsız çözmek istiyorum sorunu
Bu sorun yazılımınız dan kaynaklı, Windows 10'u Ä°ndirin Burdan indiriceğiniz yazılımı nasıl kullanıcağınız ile ilgili onlarca video bulunmakta, güncel windows 10 .iso ile kurulum yaptıktan sonra Son güncelleştirmeleri de Update kısmından yükleyeceksiniz, performans sorunu tamamen yazılım ile alakalıdır yüksek oranla eğer teknik bir sıkıntı yok ise.

Eğer format atmayı bilmiyor iseniz forum' da onlarca konu var çok basit bir işlem bulamaz iseniz size buradan da yazabilirim iyi günler.

HORT olacak ama sorun HDD'de imiş, SSD taktıktan sonra çözüldü. Benimle aynı sorunu yaşayan birileri varsa faydalanır belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı