Çözüldü Windows 10 "bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliovsky

Kilopat
Daha fazla  
Windows Update ekranında böyle bir hata alıyorum, Windows 11'e yükseltecektim fakat yükseltemiyorum.
Bir ara formattan sonra lisansım çalışmamıştı, internetten bir lisans bulup CMD'ye girmiştim geçici olarak sonrasında OEM lisans satın alıp kullandım. Acaba o geçici lisanstan dolayı mı? Eğer öyleyse nasıl anlayabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 27
Çözüm
Oradaki 3 yöntemi de uyguladın mı?

Not:Bişey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
Orada yazan ayarlar veya regedit kayıtları bende gözükmüyor.

Windows Update ekranında böyle bir hata alıyorum, Windows 11'e yükseltecektim fakat yükseltemiyorum.
Bir ara formattan sonra lisansım çalışmamıştı, internetten bir lisans bulup CMD'ye girmiştim geçici olarak sonrasında OEM lisans satın alıp kullandım. Acaba o geçici lisanstan dolayı mı? Eğer öyleyse nasıl anlayabilirim?
Sorunu çözdüm.
Ayarlar -> Hesaplar -> İş yeri veya okula erişim kısmından (alakasız olsa da) okul e-postamı kaldırdığımda düzeldi.

Al, bu konu işine yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer MSI kullanıyorsan MSI Center'ın always Update ayarını açman veya kapatman lazım bende eski konulardan buldum bilgiyi.
Sadece monitörüm MSI ve MSI Center yüklü değil.

Al, bu konu işine yarar.
Burada da aynı şeyden bahsedilmiş ama yüklü değil.

Oradaki 3 yöntemi de uyguladın mı?

Not:Bişey olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
Orada yazan ayarlar veya regedit kayıtları bende gözükmüyor.

Sorunu çözdüm.
Ayarlar -> Hesaplar -> İş yeri veya okula erişim kısmından (alakasız olsa da) okul e-postamı kaldırdığımda düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm.
Teşekkürler. Çoğu ayara erişemiyordum. Bundan dolayıymış. Ama neden durduk yere böyle oldu anlamadım. Birkaç ay öncesine kadar yine okul hesabım Office 365'e bağlı olmasına rağmen böyle bir sorun yoktu yıllardır bilgisayarımda.

Ama bu hesap bağlantısını kesme işlemi Windows Update hariç hepsinde işe yaradı. Mesela Windows Spotlight bile seçemiyordum kişiselleştirme ayarında. Bir tek Update kaldı.

Geri
Yukarı