Windows 10 geri yükleme sonrası siyah ekran hatası

JohanLiebert

Decapat
Win10 KMSicpro ile lisanslamıştım kasmaya başladı 5 gün önceye sistem geri yükleme yapayım dedim şu anda bilgisayarı açtıgımda Toshiba yazısı gözüküyor daha sonra siyah ekran veriyor. Mouse gözüküyor Windows+P yaptıgımda ekran menüsü açılıyor sagda onun dışında bir işlem yapamıyorum.
Yardımcı olabilir misiniz?
@ze10x
sen problemi çözmüşsün yardımcı olur musun ?

KMSpico ile lisanslamışsın ne idüğü belirsiz bir altyapı var işletim sisteminde ayrıca büyük ihtimalle lisansladığın tarihten öncesine geri yükledin ve işletim sisteminin kafası karıştı boot edemiyor. Temiz bir Windows 10 kurulum formatı atın ondan sonra da gidin N11, Durmaplay gibi sitelerden 45-50 TL bandında bir fiyata OEM Key alıp onunla kullanın. KMSpico gibi korsan uygulamalardan da uzak durun.

KMSpico ile lisanslamışsın ne idüğü belirsiz bir altyapı var işletim sisteminde ayrıca büyük ihtimalle lisansladığın tarihten öncesine geri yükledin ve işletim sisteminin kafası karıştı boot edemiyor. Temiz bir Windows 10 kurulum formatı atın ondan sonra da gidin N11, Durmaplay gibi sitelerden 45-50 TL bandında bir fiyata OEM Key alıp onunla kullanın. KMSpico gibi korsan uygulamalardan da uzak durun.
dosyaları kurtarma şansımız var mı ustad

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı