Windows 10 "Hadi birkaç temel şeyi aradan çıkaralım" donma

KrstYldrm

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
IMG_3816.JPG

Esenlikler. Win10 laptopta ayarlardan bilgisayarı sıfırladım hiç kurtarma olmadan temiz bir şekilde. Format sonrası yeniden açılırken ülke ve saat dilimi seçimi ekranın da saatlerdir ayarlar uygulanıyor deyip kaldı. Kapanmıyor sadece uykuya alıyor açıyorum yeniden aynı ekran devam ediyor. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 225702
Esenlikler. Win10 laptopta ayarlardan bilgisayarı sıfırladım hiç kurtarma olmadan temiz bir şekilde. Format sonrası yeniden açılırken ülke ve saat dilimi seçimi ekranın da saatlerdir ayarlar uygulanıyor deyip kaldı. Kapanmıyor sadece uykuya alıyor açıyorum yeniden aynı ekran devam ediyor. Ne yapabilirim?

İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım zaten sana önerebileceğim herşeyi sen denemişsindir.Eğer çözümünü bulursan buraya yazar mısın ?

Laptop açıkken pilini çıkar yada güç tuşuna uzun basıp tamamen kapanmasını sağlayıp tekrar açmayı dene.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı