Windows 10 Hello PIN değiştirilmiyor ve kaldırılmıyor

UserYeni

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Windows'a log in olmakta kullandığım pın öğrenildiği için değiştirmek istiyorum. Ancak ilgili ekrana girdiğimde Windows hello pın seçeneğinin erişilemez olduğunu görüyorum:

1686160720147.png

İlgili yere girdiğimde burada sağlam lisans sitesinden satın aldığım ve Office yazılımlarını etkinleştirmekte kullandığım hesapla ilgili bilgiler çıkıyor ancak ben kendi mail adresimle ilgili olan hesaba girip PIN'i değiştirmek istiyorum. Şu anki haliyle PIN'i değiştiremiyorum.

Pın değiştiremediğim için pın ile girişi önlemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Microsoft hesabını kaldırırsanız PIN'le girişi kaldırabilirsiniz ancak değiştirememenizin sebebi aldığınız keyden dolayı sanırım, hesabı kaldırınca kaldıramama ihtimali de var.

Microsoft hesabını kaldırırsanız PIN'le girişi kaldırabilirsiniz ancak değiştirememenizin sebebi aldığınız keyden dolayı sanırım, hesabı kaldırınca kaldıramama ihtimali de var.
Windows 10 key'i ile office key'i farklı. Ben Win 10'a girerekenki PIN'i kaldırmak ya da PIN ile log in olmayı önlemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı