Windows 10 Phone Deneme Sürümü İndirmeye açıldı

Arkadaşlar kesinlikle geçmeyin, tam sürümü bekleyin. Kasmalar, donmalar ve bazı hatalar var. Bende Lumia 630 var hemen atlayıp güncelledim. Şuan kasmalar ve klavye sorunu var.

L525 ve diğerleri için ne zaman çıkar ?

Lumia 620'ye bir yöntemle yüklemeyi başardım.
Merhaba arkadaşlar,
Malumumuz Windows 10 yayınlandı, ancak ilk etapta sadece belli cihazlar için görücüye çıktı. Bu listede Lumia 63x, Lumia 730 ve Lumia 830 bulunuyor.
Xda'da bir yöntem benim telefonda işe yaradı telefonum l625 smile ifade simgesi Farklı bir yöntem buldum. Anlatıma başlıyorum.
Cihazınız WiFiye bağlı olsun.
1) Telefonunuzdan İnternet Explorer'ı açıp adres satırına 'upwp10.chinacloudapp.cn:7777' yazıp git diyoruz ve sertifikayı yüklüyoruz.
2)Ayarlardan bağlı oldugunuz wifi ağına tıklayıp ara sunucu kısmına giriyoruz. Ara sunucu(proxy) adresi olarak upwp10.chinacloudapp.cn bağlantı adresi olarakda 7777 giriyoruz
3) Windows İnsidera giriyoruz.
4)Get prewiew build e basıyoruz. Sonra çince yazılar gelecek. Eğer güncellemeleri hızlı almak istiyorsanız Fast kısmına basıyoruz.
5)Tekrar wifi ayarlarına girip ara sunucuyu kapatıyoruz.
6) Windows İnsidera girip next,next işlemleri tamamlıyoruz.
Telefonunuz yeniden başlayacak. Açıldığında güncellemeleri kontrol ediyoruz. Hayırlı olsun :ehe
NOT: CİHAZINIZ HERHANGİ SIKINTI OLURSA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı