Windows 10 sıfırlanırken kapandı ve açılmıyor

nweur

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a çevirdim ve sıfırlama yapıyordum. PC ısındı, kapandı. Açma tuşuna bastığımda ekran geliyor, "Recovery your pc/device needs to repaired" diyor ve öyle kalıyor. Başka PC de yok. USB ile bilgisayarcıda format USB'si hazırlatsam işe yarar mı acaba? Webde bunun için pek bir çözüm bulamadım. Format atmak bu sorunu çözer mi çözmez mi diye (boot menüm açılıyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a çevirdim ve sıfırlama yapıyordum. PC ısındı, kapandı. Açma tuşuna bastığımda ekran geliyor, "Recovery your pc/device needs to repaired" diyor ve öyle kalıyor. Başka PC de yok. USB ile bilgisayarcıda format USB'si hazırlatsam işe yarar mı acaba? Webde bunun için pek bir çözüm bulamadım. Format atmak bu sorunu çözer mi çözmez mi diye (boot menüm açılıyor).

Dediğiniz gibi bir bilgisayarcı da format USB'si hazırlatırsanız daha iyi olur @xwanın dediği gibidir

Merhaba. Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a çevirdim ve sıfırlama yapıyordum. PC ısındı, kapandı. Açma tuşuna bastığımda ekran geliyor, "recovery your pc/device needs to repaired" diyor ve öyle kalıyor. Başka PC de yok. USB ile bilgisayarcıda format USB'si hazırlatsam işe yarar mı acaba? Webde bunun için pek bir çözüm bulamadım. Format atmak bu sorunu çözer mi çözmez mi diye (boot menüm açılıyor).

Format için USB'nin yararı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı