Windows 10'dan Windows 7'ye dönme

walkingdea5

Femtopat
2 ay önce Teknobiyotik'ten 8000 TL'ye aldığım bilgisayarım internetten Windows 10 Pro lisansı aldıktan sonra geç açılmaya başladı. Servise yolladığım da ise benden 100 TL ücret istediler. Verdim ve bilgisayar geldiğin de Windows Home olarak kuruluydu. Erken açılıyordu ama bu seferde hiçbir dosyam açılmıyordu. Bir daha bilgisayarcıya götürdüm 100 TL verdim yine, bu sefer adam Pro kurdu. Güncelleme yaptı ama geç açılma sorunu devam etti. Dosyalar da düzgün bir şekilde çalışıyor ama oyunlarda anlık donma ve bilgisayar kendi kendine kapanmaya başladı. Bilgisayarı Windows 7 yapabilir miyim? Şu an Windows 10 kurulu.

2 Ay önce Teknobiyotik'ten 8000 TL'ye aldığım bilgisayarım internetten Windows 10 Pro lisansı aldıktan sonra geç açılmaya başladı. Servise yolladığım da ise benden 100 TL ücret istediler. Verdim ve bilgisayar geldiğin de Windows Home olarak kuruluydu. Erken açılıyordu ama bu seferde hiçbir dosyam açılmıyordu. Bir daha bilgisayarcıya götürdüm 100 TL verdim yine, bu sefer adam Pro kurdu. Güncelleme yaptı ama geç açılma sorunu devam etti. Dosyalar da düzgün bir şekilde çalışıyor ama oyunlarda anlık donma ve bilgisayar kendi kendine kapanmaya başladı. Bilgisayarı Windows 7 yapabilir miyim? Şu an Windows 10 kurulu.

Kurulu sistemini de öğrenebilirsek daha yardımcı olabiiliriz.

Yapabilirsiniz fakat, attan inip eşeğe binmekten farksızdır. Sorunu Windows sürümünde değil başka şeylerde aramanızı öneririm. Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz?

Hocam Win 7 efsane işletim sistemiydi. Lise de çıktığı zamanda ki heyecanımı halen hatırlarım. Lakin, 8000 liralık PC'ye Win 7 kurulmaz :) Kurmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Professional kurulu hocam bilgisayar kendi kendine kapanmaya ve oyunlarda saniyelik donmalar da yaşamaya başladım dünden beri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Professional kurulu hocam bilgisayar kendi kendine kapanmaya ve oyunlarda saniyelik donmalar da yaşamaya başladım dünden beri.
Tüm sistemini belirt detaylıca.

Geri
Yukarı