Windows 11 format sonrası lisans gider mi?

NarrowVictory

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11'im orijinal. Format atacağım. Tekrar Windows 11 kuracağım. Lisansım gider mi? Bir de lisansımın türüne nereden bakacağım?

Merhaba. Windows 11'im orijinal. Format atacağım. Tekrar Windows 11 kuracağım. Lisansım gider mi? Bir de lisansımın türüne nereden bakacağım?

Bilgisayarıma sağ tık yap özelliklere bas. Aşağıda etkinleştirme sekmesine bas orada yazar nasıl etkinleştirildiği. Microsoft hesabınıza bağlı bir anahtarla etkinleştirildi yazıyorsa format sonrası oturum açtığınızda otomatik etkinleşir Windows'unuz.

Bilgisayarıma sağ tık yap özelliklere bas. Aşağıda etkinleştirme sekmesine bas orada yazar nasıl etkinleştirildiği. Microsoft hesabınıza bağlı bir anahtarla etkinleştirildi yazıyorsa format sonrası oturum açtığınızda otomatik etkinleşir Windows'unuz.
Masaüstümde. "Bilgisayarım" yok. Dosya gezgininden Bu bilgisayar'a sağ tık yapıp özellikler dediğimde ayarlar açılıyor. Burası mı?
resim_2024-05-10_115301977.png

Masaüstümde. "bilgisayarım" yok. Dosya Gezgini'nden bu Bilgisayar'a sağ tık yapıp özellikler dediğimde ayarlar açılıyor. Burası mı?
Eki Görüntüle 2191627

Bilgisayarınızı okulunuzun veya işvereninizin sağladığı bir Microsoft hesabıyla mı kullanıyorsunuz? Ya da bilgisayarınızı bir bilgisayarcıya mı lisanslattınız?

Bilgisayarınızı okulunuzun veya işvereninizin sağladığı bir Microsoft hesabıyla mı kullanıyorsunuz? Ya da bilgisayarınızı bir bilgisayarcıya mı lisanslattınız?

Hayır bir bilgisayarcıya lisanslatmadım. İşveren tarafından kullanmıyorum. Kendi hesabım. Gaming gen TR'den aldım sistemi. Sonradan W11'e yükselttim. Otomatik etkinleşti.

Hayır bir bilgisayarcıya lisanslatmadım. İşveren tarafından kullanmıyorum. Kendi hesabım. Gaming Gen TR'den aldım sistemi. Sonradan W11'e yükselttim. Otomatik etkinleşti.

O zaman sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum. Microsoft hesabınıza giriş yaptığınızda etkinleşir büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı