Windows 11 güncelleme ekranında takıldı

HypeTheGuy

Decapat
Gördüğünüz gibi bu ekranda takıldı, bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

d45515dd-7141-4938-b542-efd8ba6042fb.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adım 1: Bilgisayarını tamamen kapatın. Kapandığından iyice emin olun.
Adım 2: Daha sonra tekrardan açınız.
Eğer olmaz ise tekrardan mesaj yazabilirsin.
Çünkü bende birkaç kere yaşadım.

Güvenli modda başlatmayı dener misin hatırladığım kadarıyla güvenli modda başlatınca güncelleme yapmıyordu.(Win 8.1 de böyleydi.)

Yani başka bir seçeneğim yok galiba.

Güvenli modda başlatmayı dener misin hatırladığım kadarıyla güvenli modda başlatınca güncelleme yapmıyordu.(Win 8.1 de böyleydi.)

Hocam geçen açılan bir konuda konu sahibine güvenli mod ve birçok şey önerdim. İse yaramıyor. Sorunlu güncelleme. Tek çözüm yolu eğer geri yükleme noktanız varsa format USB'sinden "bilgisayarınızı onarin" kısmını kullanarak halledebilirsiniz. Onun disinda nafile, format gerekli.

Windows 10 ve 11 de bir güvenlik güncellemesi bu soruna neden olmakta galiba.

Hocam geçen açılan bir konuda konu sahibine güvenli mod ve birçok şey önerdim. İse yaramıyor. Sorunlu güncelleme. Tek çözüm yolu eğer geri yükleme noktanız varsa format USB'sinden "bilgisayarınızı onarin" kısmını kullanarak halledebilirsiniz. Onun disinda nafile, format gerekli.

Windows 10 ve 11 de bir güvenlik güncellemesi bu soruna neden olmakta galiba.

Hocam en son yeniden başlatılıyor yazısı geldi yaklaşık yarım saattir de o yazıda bekliyorum, bakalım açılır belki bekleyince açılmazsa dediğiniz gibi yapmak lazım.

Hocam en son yeniden başlatılıyor yazısı geldi yaklaşık yarım saattir de o yazıda bekliyorum, bakalım açılır belki bekleyince açılmazsa dediğiniz gibi yapmak lazım.

Yine yüzde 7 deyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı