Çözüldü Windows 11 harici ekran kartını kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ImSunny

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-43 5 Ryzen5 3350 RX 560x 16 gb
Meslek
Türk Genci
Windows 11 de harici ekran kartımı kullanıyor ve Windows 11 kasıyormuş gibi geliyor ayarları açarken falan.

"Windows 11 de" dediğinize göre Windows 10 da kullanıyordu diye düşünüyorum. Ya da harici ekran kartınızı kullanmayan bir işletim sistemi var mıydı?

Ya da şunu soralım: Windows 11'in harici ekran kartınızı kullandığını nasıl tespit ettiniz?

"Windows 11 de" dediğinize göre Windows 10 da kullanıyordu diye düşünüyorum. Ya da harici ekran kartınızı kullanmayan bir işletim sistemi var mıydı?

Ya da şunu soralım: Windows 11'in harici ekran kartınızı kullandığını nasıl tespit ettiniz?

Görev yöneticisinde Radeon Vega 8 kullanılıyordu hocam RX 560X hiç kullanılmıyordu sadece oyunlarda açmıştım grafik ayarlarından.

Ekran kartınız nedir?

Ekran kartı driver kurulu mu?

Kurulu RX560X, Radeon Graphics Vega 8.

Evet hocam küçük kardeşim Windows 11 güncellemiş PC açılınca karşısına çıkmış indire basmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisinde Radeon Vega 8 kullanılıyordu hocam RX 560X hiç kullanılmıyordu sadece oyunlarda açmıştım grafik ayarlarından.

Kurulu RX560X, Radeon Graphics Vega 8

Evet hocam küçük kardeşim Windows 11 güncellemiş PC açılınca karşısına çıkmış indire basmış.

Hocam geri Windows 10 dönebilirsiniz?

Ayarlar-güncelleştirme-kurtarma(böyleydi herhalde hocam hatırlamıyorum)

Hocam geri Windows 10 dönebilirsiniz?

Ayarlar-güncelleştirme-kurtarma(böyleydi herhalde hocam hatırlamıyorum)

Windows 10'a artık dönmek istemiyorum sistemim iyi o yüzden kötü olsa olurduda istemiyorum @Recep Baltaş hocam siz ne diyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı