Windows 11 Key Nereden Alınır?

Tekrar kurulum yapmaya uğraşmak istemiyorum. Fiyat farkı yok zaten pro da kalsın.
Fiyat farkı resmi satışta var. Ayrıca Pro oyuncular için önerilmez. Gereksiz hizmetler oyunlarda düşüşlere sebep oluyor.

Anakarta gömülme olayını biraz açar mısınız?
OEM anahtarlar aslında satılamaz. Üreticiniz tarafından anakartınıza yazılır. Bilgisayar sıfırlansa bile bu anahtar asla gitmez. Sürüm yükseltmek ve düşürmek de bir etki yaratmaz. Ama bu siteler OEM anahtarları da satıyorlar. Alınabilir yani. Üreticilerin bunları kullanmasının sebebi, tüm bilgisayarlara 2000 TL'lik Windows anahtarı alırlarsa batacakları içindir. Microsoft üreticilere ucuz ve anakarta gömülen anahtarlarla destek oluyor.

Fiyat farkı resmi satışta var. Ayrıca Pro oyuncular için önerilmez. Gereksiz hizmetler oyunlarda düşüşlere sebep oluyor.
Ne kadar farkeder peki, bilseydim direk home kurardım 🤔

Home'a geçmek büyük performans farkı yaratacaksa key almadan önce yeniden windows kurayım.

Verileri kaybetmeden nasıl kurulum yaparım. Elimde hazır Win 11 yüklü flashım var.

Bilgisayarda henüz pek veri yok. Fotoğraf vs yok ama hem RDR 2 hem GTA 5 kurulu. Onları yeniden indirmek istemiyorum. 🙂

Biraz araştırdım ciddi bir fark olmayacağı söyleniyor. 1 2 gb ram daha fazla kullansa sorun değil. Direk Pro key alıp geçeğim.

Pintipin güvenilir midir, ona göre ordan almaya karar verdim. Key çalışmazsa destek verirler mi veya ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarsa?

Son düzenleme:
Pintipin güvenilir midir, ona göre oradan almaya karar verdim. Key çalışmazsa destek verirler mi veya ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarsa?

2 hafta önce aldım. Key sıkıntılı çıktı destek ekibine yazdım, halledildi.

Herkese teşekkürler, Sağlam Lisans üzerinden Windows 11 Pro OEM Key aldım. Çok da hızlı geldi.
burakzeytinci kodu ile 10 lira indirim verdi. Emin olmak için videosunu izledim adamın. Toplamda 170 liraya geldi.
Herkese iyi günler.

Dosya Ekleri

• IMG20230806135420.jpg
    IMG20230806135420.jpg
    163,5 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı