Çözüldü Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arif3801

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 kurdum. etkinleştiremedim şu hatayı alıyorum "kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz kuruluşunuzun ağına bağlı olduğunuzu doğrulayın ve yeniden deneyin. Etkinleştirme ile ilgili sorun yaşamaya devam ediyorsanız kuruluşunuzun destek görevlisine başvurun hata kodu: 0x004F074''. nasıl Windows'u etkinleştireceğim CMD komutlarıyla key yaparak denedim olmadı.

resim_2022-03-05_205028.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten ucuza Windows 10 veya Windows 11 key bulup etkinleştirebilirsiniz.

Windows 11 kurdum. etkinleştiremedim şu hatayı alıyorum "kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlanamadığımız için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz kuruluşunuzun ağına bağlı olduğunuzu doğrulayın ve yeniden deneyin. Etkinleştirme ile ilgili sorun yaşamaya devam ediyorsanız kuruluşunuzun destek görevlisine başvurun hata kodu: 0x004F074''. nasıl Windows'u etkinleştireceğim CMD komutlarıyla key yaparak denedim olmadı.

Eki Görüntüle 1323522
Bir lisans satın almanız gerekiyor. Şuan da yüklü sürüm eğitimi için olan sürüm. Home ya da Pro anahtarınız varsa Home ve ya Pro kurun.

Arkadaşlar sorunu bilgisayara güncelleme geldi güncellediğimden mi yoksa önceden key denediğim içinmi oldu güncelleyince bilmiyorum ama Windows etkileştirdim.

Üniversiteniz ücretsiz sağladığı için mi Education kurdunuz?

Yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı