Windows 11 Wi-Fi simgesi kayboluyor

ilkan dinçer

Hectopat
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500SSD
Ekran kartı
Rtx3050
Anakart
Asus
İşlemci
Ryzen 5 4600h
PC'ye bakarken birden Wi-Fi simgesi kayboluyor PC'yi yeniden baslatıyom düzeliyor bazen birkaç kere deniyorum anca oluyor ne yaparsam yapayım oluyor Update'lerde tam driver da kurulu zaten driverı yeniden başlattım kaç kere yine olmadı hatta format attım yine olmadı ağ sıfırlama yaptım olmadı Windows 11'in bug mu anlamadım gitti çok can sıkıcı. Bir yardım edin 22H2 sorunu mu artık bir çözüm lazım YT'den bile baktım hiçbiri işe yaramadı bilgisayardan çok iyi anlayan birisi yazarsa sevinirim.

PC'ye bakarken birden Wi-Fi simgesi kayboluyor PC'yi yeniden baslatıyom düzeliyor bazen birkaç kere deniyorum anca oluyor ne yaparsam yapayım oluyor Update'lerde tam driver da kurulu zaten driverı yeniden başlattım kaç kere yine olmadı hatta format attım yine olmadı ağ sıfırlama yaptım olmadı Windows 11'in bug mu anlamadım gitti çok can sıkıcı. Bir yardım edin 22H2 sorunu mu artık bir çözüm lazım YT'den bile baktım hiçbiri işe yaramadı bilgisayardan çok iyi anlayan birisi yazarsa sevinirim.

Masaüstüne ulaşıyorsunuz ve Wi-Fi hem simgesi yok hem de çalışmıyor sorununuz bu mu?

Masaüstüne ulaşıyorsunuz ve Wi-Fi hem simgesi yok hem de çalışmıyor sorununuz bu mu?
Benim dediğim oluyorsa bende de aynısı oluyor bazen. Oturumu kapatıp açtığımda düzeliyor.

Benim dediğim oluyorsa bende de aynısı oluyor bazen. Oturumu kapatıp açtığımda düzeliyor.

Evet Wi-Fi simgesi gidiyor arada sırada ve ondan dolayı da int olmuyor dediğim gibi. o dediğinizide yapıyorum bazen tekte oluyor bazen olmuyor can sıkmaya basladı bu sorun tek MediaTek Wi-Fi 6 da mı var ya anlamadım yoksa Windows 11 ile mi alakalı en sonunda servise vereceğim.

Evet Wi-Fi simgesi gidiyor arada sırada ve ondan dolayı da int olmuyor dediğim gibi. O dediğinizide yapıyorum bazen tekte oluyor bazen olmuyor can sıkmaya basladı bu sorun tek MediaTek Wi-Fi 6 da mı var ya anlamadım yoksa Windows 11 ile mi alakalı en sonunda servise vereceğim.

Wi-Fi sürücünü en son sürümüne güncelle güncelse bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı