Windows 11'den 10'a geçilmeli mi?

barisklz

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 700
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
ASRock B450M HDV 4.0
İşlemci
R5 5500
R5 5500 RX 6600 sistemim var. Birkaç gün önce Microsoft Update ile Windows 11 kurdum. Ama sanki klasörler açılırken kasmak değil de biraz yavaş gibi. Bunun bir çözümü var mı ya da Windows 10'a geri mi geçeyim?

Animasyonu kapatmayi deneyebilirsiniz onun için. Eğer W11 ile sorun yasiyorsaniz Windows 10 gecmeniz iyi olur.

Ben de yakın zamanda Windows 11'e geçtim. Windows 10'da da yaptığım gibi klasörler arası gezerken çıkan dolaşmayı başlat adlı klik sesini Başlat > Ayarlar > Sistem > Ses > Gelişmiş başlığı altında Diğer ses ayarları > Ses Efekti sekmesi altındaki Program Olayları:'ndan Dolaşmayı Başlat işlemine Windows Navigation Start sesini atayarak aktifleştirdim. İlk fark ettiğim şey klasörler arası gezerken çıkan klik sesinin geç ve kısık gelmesiydi. Bugün senin konunu görünce kontrol ettim ses düzelmiş. Gecikmeden ve yüksek sesle duyuluyor. Belki birkaç gün kullanmaya devam etmek istersin. Bazı sorunlar kendiliğinden çözülebilir. Bir iki hafta sonra baktın hoşlanmadın, Windows 10'a geçersin.

Geri
Yukarı