Windows 7 geçersiz ürün anahtarı hatası

Arkadaşlar Windows 7'yi etkinleştirme kodunu girdikten sonra bu hatayı veriyor. Başka kodlar da denedim, olmadı. 30 günlük deneme kodlarını da denedim, o da olmadı. Bunun çözümü nedir?

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette bulduysanız kodları Microsoft güncelleme ile kodları iptal ediyor. Yani kutulu Windows alabilirsiniz veya 30 TL'ye key alabilirsiniz.

Çok önemli değil, slui.exe yi silersin saat başı çıkan lisans uyarısın almazsın. Uzun bir süre sonra yerine gelebiliyor gene aynı işlemi yapacaksın.
Komut satırına da gerekli kodu girmeyi unutma. Yalnız bu işlemi yapınca key girmek istediğinde sluie.exe bulunamadı tarzı hata verir.
Windows 7 etkinleştirme.zip içinde video ve komut satırına gireceğin kod var.

Ürün anahtarını nereden aldınız? Türü ne?

İnternette bulduysanız kodları Microsoft güncelleme ile kodları iptal ediyor. Yani kutulu Windows alabilirsiniz veya 30 TL'ye key alabilirsiniz.

Çok önemli değil, slui.exe yi silersin saat başı çıkan lisans uyarısın almazsın. Uzun bir süre sonra yerine gelebiliyor gene aynı işlemi yapacaksın.
Komut satırına da gerekli kodu girmeyi unutma. Yalnız bu işlemi yapınca key girmek istediğinde sluie.exe bulunamadı tarzı hata verir.
Windows 7 etkinleştirme.zip içinde video ve komut satırına gireceğin kod var.

Sisteme virüs girmiş hallettim.

Geri
Yukarı