Windows 7 yavaşlama sorunu

by_okn

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
PC ses titriyor ve videolar donarak, aslında her şey yavaşlamış bir biçimde ilerliyor. Bununla birlikte hoparlörden takırtı ve cızırtı geliyor. 2 gün önce başladı bu olay.

• [*=left]Win 7
    [*=left]i3 işletim sistemi
    [*=left]ati readon 4650 ekran kartı

Dünden beri bu hale gelmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum. Zararlı bir yazılımdan kaynaklıdır. Temiz bir sistem kurup bir antivirus kurmanı ve yedeklemeni tavsiye ederim..

Merhaba aynı sorun bende de vardı, yüksek ihtimal zararlı yazılım bulaşmış. ComboFix indirip sistemi taratmanızı öneririm. Daha son ise Dracula Vir ile sistemi bir daha taratınız. En son olarak da , CCleaner ile sistemizi optimizasyon ederek,Sisteminizdeki kullanılmayan dosyaları silebilmek için CCleaner ile son bir taratma yaparak bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Teşekkürler.

Bana daha çok donanımsal gibi geldi ama sen yine de önce 8.1 kur. Sorun düzelmezse işlemci ve ekran kartı fanlarını mutlaka temizle. Ayrıca sabit diski de HD Tune 5.50 ile kontrol et. Health bölümünde sarı veya kırmızı girdi var mı diye bir bak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı