Windows 8.1 "bağlantı yok" hatası

Repeat

Decapat
Daha fazla  
RAM
2
İşlemci
İntel
Selam, bilgisayarım Windows 10'da çok kastığı için Windows 8.1'e geçtim fakat sıfırladığımda "bağlantı yok" sorunuyla karşılaştım. Cihaz Acer laptop.

Dosya Ekleri

• IMG_20220607_225437.jpg
    IMG_20220607_225437.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 28
Selam, bilgisayarım Windows 10'da çok kastığı için Windows 8.1'e geçtim fakat sıfırladığımda "bağlantı yok" sorunuyla karşılaştım. Cihaz Acer laptop.
Bir ihtimal kablosuz bağlantı / ethernet sürücünüz yüklenmemiştir. Elle yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızın modelini yazın bizler de yardımcı olmaya çalışalım.

Bir ihtimal kablosuz bağlantı / Ethernet sürücünüz yüklenmemiştir. Elle yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızın modelini yazın bizler de yardımcı olmaya çalışalım.

Sürücüleri elle yükledim yine olmadı PC markası Acer asprie. Başka yüklemem gereken driver vs. Varsa ismini bilmek isterim.

Sürücüleri elle yükledim yine olmadı PC markası Acer asprie. Başka yüklemem gereken driver vs. Varsa ismini bilmek isterim.
Sürücülerden kastınız Wireless vs. değilse ya da yanlış ise ondan kaynaklı da olabilir. Windows tuşu + R yaparak çalıştırı açıp oraya dxdiag yazdıktan sonra sistem modeli olacaktır onu söylemeniz lazım.
a.png

Wireless Driver bunu zaten indirmiş miydiniz? Eğer indirdiyseniz Wireless Driver 2 birde bunu indirip kurmayı deneyin. Ve bunlara ek olarak kablolu internet yani LAN sürücüsünü kurmadıysanız LAN Driver buradan kurabilirsiniz. Bütün işlemlere rağmen olmuyorsa başka aklıma gelen çözüm yok belki şuandakinden farklı bir Windows sürümü modlu falan da deneyebilirsiniz.

Bu driverları nasıl indirebilirim? Flash bellek ile atınca inmiyor galiba.
Telefonunuza önce bu bağlantıdan WinRAR'ı indirip şarj kablosu ile bilgisayaranıza telefonunuzu bağlayın ardından telefonunuzun İndirilenler/Downloads klasöründen bulup setup dosyasını masaüstüne atıp WinRAR'ı kurun sonra ise driverları indirip kurulumu yapabilirsiniz.

Telefonunuza önce bu bağlantıdan WinRAR'ı indirip şarj kablosu ile bilgisayaranıza telefonunuzu bağlayın ardından telefonunuzun İndirilenler/Downloads klasöründen bulup setup dosyasını masaüstüne atıp WinRAR'ı kurun sonra ise driverları indirip kurulumu yapabilirsiniz.

İndirdim fakat değişen hiçbir şey yok. Yeniden de başlattım. Windows 10'a döneceğiz demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı