Çözüldü Windows 8.1 bluetooth sorunu (Qualcomm)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bluetooth sürücünü kaldırmıştım ve aygıt yöneticisinden herhangi bir sürücüye sağ tık donanım değişikliklerini tara yayıp gerisini Windows'a bıraktım Windows güncellemelerle kendi sürücüsünü yükledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yardım eden ve etmek isteyen herkese çok teşekkürler fakat ben bu sorunu kökünden çözdüm ve artık bluetoothuma kavuştum bluetoothsuz yaşam wifisiz yaşam gibi benim için :) Çünkü yeri geliyor internete bile bluetooth üzerinden bağlanıyorum. Şimdi gelelim sorunu nasıl çözdüğüme... İlk önce aygıt yöneticisinden bluetooth qualcom sürücüsünü tamamen kaldırdım hatta öyle kaldırdımki aygıt yazılımını dahi sildim. Ondan sonra ASUS'un kendi sayfasından yayınladığı Bluetooth_QualcommAtheros_Win7_64_VER801318 adlı dosyayı indirip kurduktan sonra sorun haloldu. :D
Herkese teşekkürler... NOT: Konu kapanmıştır aynı konu hakkında sorun yaşayanlara yardım ve destek sonsuz konu site yöneticileri tarafından kilitlenebilir... :)

fdfsfs.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
İfadeler: MF
Kardeşim, ''Driver Scanner'' yükle sorun kesinlikle çözülecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı