Windows 8.1 Güncelleştirme Sırasında Bilgisayarım Kapanıyor

Emre Efe

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan tam emin değilim bu yüzden özür dilerim, benim bir sorunum var bilgisayarıma 8.1 güncelleştirmesini yüklemek istedim, Windows'un mağazasından indirdim. İndirme başarıyla sonuçlandı fakat kurarken %49'da Laptop 'um kapanıyor. Sizce sebebi nedir? Nasıl düzelir?
Windows 8 Single Language.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her zaman mı o yüzdede kapanıyor? Isınıyor mu? Çok ses çıkarıyor mu? Eğer böyle ise içini temizlemeyi biliyorsanız temizleyin.

Her zaman mı o yüzdede kapanıyor? Isınıyor mu? Çok ses çıkarıyor mu? Eğer böyle ise içini temizlemeyi biliyorsanız temizleyin.

Evet bilgisayarım her seferinde kapanıyor, bilgisayarımı temizlemek hakkında bir kaç rehber izledim fakat çok zor yani zorluk seviyesi benim yapamayacağım düzeyde, klavyeyi çıkar falan. Çok ısınıyormu orasını bilmiyorum ama birden pat diye gidiyor, açtığımda ise "Önceki Windows Sürümünüz Geri Yükleniyor" diyor. Soğutucum yok alsam bir faydası olurmu onuda bilmiyorum, Donanım haberde izlediğim bir habere göre çoğu soğutucu çoğu laptop'u soğutmazmış.

Garip bir durum. Bilgisayarınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanız çözüm olabilir.

Bilgisayarımı aldığımda Recovery yoktu.

Hep aynı yerde kapanıyorsa başka bir sorun var. cmd'yi yönetici olarak açın ve sfc/scannow yazın. Bitmesini bekleyin. Sonra güncellemeyi yapın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı