Windows 8.1 kurulumu

avc739

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bilgisayarıma 64 Bit işletim sistemi yüklemeyi düşündüm ancak USB girişlerime herhangi USB bellek takınca bırakın USB'ye ISO'yu yazmayı, USB'de hiçbir işlem yapamıyorum (sadece içindeki dosyaları görebiliyorum) ve bu durum beni çok bunaltmaya başladı. Ama ne gariptir ki herhangi bir format USB'sini takınca sorunsuz olarak işletim sistemi kurulumunu yapabiliyorum. Her neyse. Şimdi size bir sorum olacak, arkadaşımın bilgisayarından USB belleğe ISO dosyasını yazdıracağım ama arkadaşımın evinde 2 gündür internet yok. Ben de bilgisayarıma ISO dosyasını indirdim. Şimdi ben içinde ISO dosyası olan harddiskimi çıkartıp arkadaşımın kasasına SATA kablosuyla bağlasam ve yazdırma işlemini bitirdikten sonra tekrar arkadaşımın bilgisayarına kendi harddiskini yerleştirsem bir sorun çıkar mı? USB belleğe ISO dosyasını atacağım ama dediğim gibi USB bellekte hiçbir işlem yapamıyorum. Harddiski USB bellek gibi düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyebilirsin ama sorun olma ihtimali yüksek. Ayrıca belirttiğin durum sağlıklı bir sistemde olmaz. Ya çalışır yada çalışmaz. Sosyalden Windows 10 ISO dosyasını uygun bir yerde indir ve format at. Format sonrası yeni konu açıp beni etikletleyin, USB probleminizi için detaylı bir inceleme yapalım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı