Windows 8.1 Pro ISO dosyası nereden indirilir?

AlonePc

Decapat
Daha fazla  
Windows 8.1 Pro ISO dosyasını indirmek istiyorum fakat Microsoft'un sitesi açılmıyor, birçok kez denedim kapatılmış gibi. Bilgisayarıma hemen format atmam gerekiyor ama yapamıyorum. Nereden bulabilirim bunu?

Buradan seçin indirin.

Windows 8.1 Pro ISO dosyasını indirmek istiyorum fakat Microsoft'un sitesi açılmıyor, birçok kez denedim kapatılmış gibi. Bilgisayarıma hemen format atmam gerekiyor ama yapamıyorum. Nereden bulabilirim bunu?

Aşağıdaki linke tıklayınca indirme başlıyor mu?

Pro sürümü direkt indirilmiyor. Kurulum ekranında zorunlu lisans isteyecek. Pro generic key girerek Pro sürümünü kullanabilirsiniz. Bu key, Windows'u etkinleştirmek için değil kuruluma başlatmak için.

Kod:
 XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB

32 Bit:

64 Bit:

Aşağıdaki linke tıklayınca indirme başlıyor mu?

Pro sürümü direkt indirilmiyor. Kurulum ekranında zorunlu lisans isteyecek. Pro generic key girerek Pro sürümünü kullanabilirsiniz. Bu key, Windows'u etkinleştirmek için değil kuruluma başlatmak için.

Kod:
 XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB

32 Bit:

64 Bit:

Çok teşekkür ederim başarıyla ISO dosyasını indirdim ama setup u çalıştırdıktan sonra bana sorduğu anahtarı girdim devam ettim. Her şeyi kaldır seçeneğinden sonra işlem gerçekleşirken Windows 8.1 yüklenmesi tamamlanamadı dedi ve kurulum ekranından attı ne yapmam gerekiyor lütfen yardım

Yeni konular

Geri
Yukarı