Windows 8.1 reset atmadan açılmıyor

E

Emir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar konu açmıştım Windows 8.1 orjinal mi diye neyse şimdi formatı attım bilgisayar iyi hızlandı ama açılışta reset atmadan açılmıyor, reset atmazsam siyah ekran geliyor. Yardım edene şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı açtığınız zaman ekran gelmiyor değil mi?

Öyleyse bu sorunu ben BIOS pilini çıkartıp taktığımda 1 kez yaşıyordum resetledikten sonra sorun düzeliyordu. BIOS pilini kontrol edin derim.

Sadece bir tahmin de bulundum. Bu durumda ise önerim temiz kurulum yapmanızdır. Yedeklerinizi alın. C bölümünü Windows kurulumu esnasında biçimlendirin ve en baştan kurun.

Zaten temiz kurulum yapmıştım C sürücüsünü de D sürücüsünü de biçimlendirdim. Ne sorun olabilir ki ? Kurarken birde usbden boot etmiyordu bende bilgisayarımdan setup la kurdum ama aynı Windows 8.1 oldu.

Flood oluyor ama bakan yok mu ? Recep abi Ali abi sizi etiketledim sizin yardımcı olmanızı bekliyorum.

Tamam forumda yeniyimde zaten 2 kere 1 günlük ceza aldım artık dikkat ederim ;)

Arkadaşlar düzenleneyemedim mesajı düzenle butonunu bulamadım.

Bugün bilgisayarı açtığımda sorunsuz ve hızlı bir şekilde açıldı. Bir ayar falanda yapmadım. Heralde yavaş yavaş bilgisayar alışıyor :D

Bilgisayar yine reset atmadan açılmamaya başladı. @Recep Baltaş @Ali Güngör sizin cevaplarınız var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı