Çözüldü Windows 8 Arka Planda Kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
Aşağıdaki videoda olduğu gibi bir taraftan oyun açıkken, diğer taraftan da video kasmaya başlıyor. Bu sadece video izlerken olmuyor. Ne açarsam açayım 2. monitör kasıyor. Alt+Tab yapıp oyunu küçültünce sorun olmuyor. Windows Orjinal daha 1 gün oldu alalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel Core İ7 3770K | MSI Z77-GD55| GSKILL 8(2*4) RipjawsX DDR3 1600 MHZ CL9 RAM | ZOTAC GTX680 AMP! | Thermaltake Frio Extreme |
| COOLER MASTER HAF 912 PLUS GX80PLUS 750W | CORSAİR 120GB Force 3

Bu durum önceden sekmeler arası geçiş yaparken bende de vardı. Java ve Flash Player'ı güncelleyip denedim Firefox'ta, düzelmişti.

Güncelledim, sorun devam ediyor.
Garip olan sabah Win. 7 yükledim deneme amaçlı. Onda donmadı. Win. 8 ile ilgili bir sorun olabilir mi?

- - - Güncellendi - - -

Bütün Windows güncellemelerini yapınca sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var, tabii o kadar donma olmuyor fakat ara ara oluyor ve yanılmıyorsam Windows 8 bu sorunu henüz aşamadı. Donanımsal olarak Windows 8 destekli olmayan tüm bilgisayarlarda bu mevcut. Windows 8.1 ücretsiz olarak güncellersen belki bu durum birazdaha düzelebilir.

Bendede aynı sorun var, tabi okada donma olmuyor fakat ara ara oluyor ve yanılmıyorsam windows 8 bu sorunu henüz aşamadı. Donanımsal olarak windows 8 destekli olmayan tüm bilgisayarlarda bu mevcut. Windows 8.1 ücretsiz olarak güncellersen belki bu durum birazdaha düzelebilir.
Sorunun çözüldüğünü belirtti arkadaşımız. Windows 8 sorunu aşamadı gibi bir durum yok. Windows 8 deyim yerindeyse dört dörtlük bir işletim sistemi.

Nihayet sorun çözüldü tüm güncelleştirmeleri yapınca. Konuyu kilitliyorum.

Hayır daha bir önceki konuda güncelleştirmeleri kapatayım diyordun. Kardeşim elli bin kere söyledik: güncellik, güncellik, güncellik! Biz diyoruz ama biz duyuyoruz!

@tetik_23, Windows 8'de hiçbir sorun yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı