Windows 8 Serial Key

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlicanGebes

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Ben şuan da windows 8.1 enterprise indiriyorum. Ve ürün anahtarı kesinlikle soracağını biliyorum.
Bana çalışan bir serial key verebilir misiniz? Teşekkürler.

Satın al. Burası emek hırsızlığının normal karşılandığı bir forum değil. Hem utanmıyorsun korsan indirdiğin için, hem de utanmadan bir de üstüne aktivasyon anahtarı istiyorsun... Bilgisayar alacak paran var, ama Windows alacak paran yok, öyle mi? Eğer hala hırsızlıkta kararlıysan git başka forumlara...

Son düzenleyen: Moderatör:
Emek hırsızlığı demeyelim de. Denemek için key istiyor diyelim. Ben şahsen sistemimi toplarken sıfırdan kasa monitör her şey dahil Windows 8 de almıştım. Doğru emek hırsızlığı kötü bir şey ama sırf parası olmadığı içinde Windows XP, 7 gibi miladını doldurmuş işletim sistemleri kullanmaya tabi tutulamaz. Soruna gelecek olursak, biraz araştırırsan (60) gün deneme sürümlü keyler var.

Google'da küçük bir arama ile bulabilirsin.

Emek hırsızlığı demeyelim de. Denemek için key istiyor diyelim. Ben şahsen sistemimi toplarken sıfırdan kasa monitör her şey dahil Windows 8 de almıştım. Doğru emek hırsızlığı kötü bir şey ama sırf parası olmadığı içinde Windows XP, 7 gibi miladını doldurmuş işletim sistemleri kullanmaya tabi tutulamaz. Soruna gelecek olursak, biraz araştırırsan (60) gün deneme sürümlü keyler var.

O zaman Ubuntu, Debian, Mint ne için duruyor?

Forum kuralları gayet net. Serial key ve crack paylaşımı yapmak kesinlikle yasaktır. Tıpkı diğer üyelere hakaret etmenin yasak olduğu gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı