Windows 8'den 8.1'e geçerken donma sorunu

ertan deniz

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
İyi günler. RX 480 ekran kartı aldım ne yazik ki Win8'de driver'i yok o yüzden 8.1'e güncellemem gerekti lakin 8.1'e güncelleme sırasında en son kısımda "diğer ayarlar tamamlanıyor %21" iken 15 saat bekledim Halen %21 idi elektrik gitti geldi şimdi ise önceki Windows sürümüne geri yükleniyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'un sitesinden W8.1 sürümünü indirebilirsin, single, home yada hangisini kullanıyorsan indirme aracı yardımıyla iso dosyasına ulaşabilirsin. Yükseltme yaparak kurunca sorunlar çıkabiliyor. Bende 8.1 kullanıyorum bu şekilde aştım bu takılma ve donma problemlerini.

Bilgisayarı 8.1 e güncelleyemediğim için direk win 10 a güncelledim ve acaip şekilde kasma meydana geldi. Galiba temiz kurulum yapmam gerekiyor güncelleme yerine

Genel olarak temiz kurulum daha daha sağlıklı, diğer türlü üzerine yazdığı için eski sistemin alt yapısını kullanıyor. O yüzden sorunlar çıkması da kaçınılmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı