Windows Defender'ın tespit ettiği trojan nasıl silinir?

rax

Hectopat
Öncelikle merhaba, umarım keyfiniz yerindedir.
Yakın bir zamanda indirmiş olduğum bir programın içinden "Trojan:Win32/Znyonm" Windows Defender tarafından aldım ve bu programın içindeki o trojan nasıl silinebilir? Steam'ım çalındı ve içindeki Rust oyununda hile açıp VAC ban yedirtti. Aynısı olmayacağı ne malum? Bu yüzden de bana yardım edin. Şu programın içindeki trojan nasıl silinir bir türlü bunun konusunu bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, umarım keyfiniz yerindedir.
Yakın bir zamanda indirmiş olduğum bir programın içinden "Trojan:Win32/Znyonm" Windows Defender tarafından aldım ve bu programın içindeki o trojan nasıl silinebilir? Steam'ım çalındı ve içindeki Rust oyununda hile açıp VAC ban yedirtti. Aynısı olmayacağı ne malum? Bu yüzden de bana yardım edin. Şu programın içindeki trojan nasıl silinir bir türlü bunun konusunu bulamadım.

Defender zaten silmiş olabilir ama her ihtimale karşı Kaspersky Free indir tam tarama yaptır.

Defender zaten silmiş olabilir ama her ihtimale karşı Kaspersky Free indir tam tarama yaptır.
Kaspersky Virus Removal Tool 'u kastediyorsanız o uzun süredir güncellenmeyen bir yazılım, bende geçenlerde birisi uyardığı için fark ettim. Malwarebytes tavsiye ederim. PC 'de yüklü dursun, başlangıçta çalışmasına gerek yok, kafanıza estiğinde tam tarama yaparsınız. Ben defender harici aktif antivirüs yazılımı kullanmıyorum. Sistem ne olursa olsun sistemi yavaşlattığını düşünüyorum nedense. Birde ödenecek para var tabi. Crackli olanları hiç mi hiç önermiyorum, hatta cracki olan programı kullanmayın, daha kendini savunamamış sizi koruyacağını iddia ediyor.

Kaspersky virus removal Tool'u kastediyorsanız o uzun süredir güncellenmeyen bir yazılım, bende geçenlerde birisi uyardığı için fark ettim. Malwarebytes tavsiye ederim. PC'de yüklü dursun, başlangıçta çalışmasına gerek yok, kafanıza estiğinde tam tarama yaparsınız. Ben Defender harici aktif antivirüs yazılımı kullanmıyorum. Sistem ne olursa olsun sistemi yavaşlattığını düşünüyorum nedense. Bir de ödenecek para var tabii. Crackli olanları hiç mi hiç önermiyorum, hatta cracki olan programı kullanmayın, daha kendini savunamamış sizi koruyacağını iddia ediyor.

Benim de daha önce benzer bir şey başıma gelmişti Kaspersky indirdim o günden beri kullanıyorum crackli değil para da vermedim ücretsiz üyeliği var zaten sistemiim yavaşlamadı açıkçası Malwarebytes kullanıyordum ama bence malware yemedikten sonra çok da bir anlamı yok Kaspersky işini iyi yapıyor zaten.

Benim de daha önce benzer bir şey başıma gelmişti Kaspersky indirdim o günden beri kullanıyorum crackli değil para da vermedim ücretsiz üyeliği var zaten sistemiim yavaşlamadı açıkçası Malwarebytes kullanıyordum ama bence malware yemedikten sonra çok da bir anlamı yok Kaspersky işini iyi yapıyor zaten.
Adında Malware var ama virüslerin de hepsini bulup siler, camiada Malwarebytes 'ın yeri eskiler için ayrıdır. Sistemde 1-2 FPS bile kaçırsa benim için psikolojik olarak sıkıntı oluyor bu yüzden arkada çalışmasını istemiyorum, 2-3 ayda bir taratırım zaten hiçbir şey de bulmaz. Zararlı kaynaklarını bilirim yani kendime güveniyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı