Windows key aktifleştirdikten sonra sistem mavi ekran vermeye başladı

SimonRileyq

Centipat
Daha fazla  
Arkadasım yenı bilgisayar aldı ve Windows etkinleştirilmemişti. Biz de ona Windows 11 key aldık sonra Windows 11 keyi aldı ve aktifleştirdiği an mavi ekran verdi. Sonra PC'si yarım saatte bir mavi ekran vermeye başladı. Belki bu yüzden değildir ama aktifleştirdikten sonra olmaya başladı. Bilgisayar PC'yi sıfırladık olmadı neden olduğun bilmiyoruz. Servis 20 gün istiyor ama ben donanımdan olduğunu düşünmüyorum. O keyden dolayı mı oldu bilmiyorum.

Arkadasım yenı bilgisayar aldı ve Windows etkinleştirilmemişti. Biz de ona Windows 11 key aldık sonra Windows 11 keyi aldı ve aktifleştirdiği an mavi ekran verdi. Sonra PC'si yarım saatte bir mavi ekran vermeye başladı. Belki bu yüzden değildir ama aktifleştirdikten sonra olmaya başladı. Bilgisayar PC'yi sıfırladık olmadı neden olduğun bilmiyoruz. Servis 20 gün istiyor ama ben donanımdan olduğunu düşünmüyorum. O keyden dolayı mı oldu bilmiyorum.

Mavi ekranın fotoğrafını atın ya da minidump dosyasını atın.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 25
Kanka böyle yapabilldi istersen daha fazlasını atalım

Minidump dosyaları buraya yüklemesi lazım. Ben okumayı bilmiyorum ama bilen hocalarımın işini kolaylaştırır.

Bu rehber işinize yarayacaktır.

Minidump dosyaları buraya yüklemesi lazım. Ben okumayı bilmiyorum ama bilen hocalarımın işini kolaylaştırır.

Bu rehber işinize yarayacaktır.
reis herşeyi yaptık fakat arşive çıkar tuşu çıkmıyor

Reis her şeyi yaptık fakat arşive çıkar tuşu çıkmıyor

7-ZIP indirip onunla deneyin isterseniz.

Bir de artık sıkıştır olarak geçiyor ve gönder kısmında gözüküyordu diye hatırlıyorum.

Bir de artık sıkıştır olarak geçiyor ve gönder kısmında gözüküyordu diye hatırlıyorum.
reis ilk tümünü ayıkla dedim bide sıkıştırılmış klasör yaptık ama aynısı oluyor

ben bidaha mavi ekran olunca fotoğrafını atıcam

reis böyle oluyor mavi ekran

reis bi bilgi varmı donanım yazımlımsalmı

Dosya Ekleri

• 1707999530120.jpg
    1707999530120.jpg
    332,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Reis ilk tümünü ayıkla dedim bir de sıkıştırılmış klasör yaptık ama aynısı oluyor

Ben bir daha mavi ekran olunca fotoğrafını atacağım

Reis böyle oluyor mavi ekran

Reis bir bilgi var mı donanım yazımlımsalmı

Bu konulara bir bak işine yarayabilir.

reis ilk tümünü ayıkla dedim bide sıkıştırılmış klasör yaptık ama aynısı oluyor

ben bidaha mavi ekran olunca fotoğrafını atıcam

reis böyle oluyor mavi ekran

reis bi bilgi varmı donanım yazımlımsalmı

Bunu deneyip yüklemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı