Çözüldü Windows kurulumu döngüye girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eren2525

Hectopat
FreeDOS bir laptop aldım şu anda Windows 11'i kurmaya çalışıyorum aşağıda videoda Recep beyin uyguladığı tarzda kuruyorum. Diskleri önce silip sonra SSD'min bulunduğu yeri seçip kuruyorum, kurulum tamamlanıp yeniden başlatıldığında tekrardan Windows kurulum sayfasında en baştaki dil seçme yerine atıyor. Ne yapabilirim? (laptop HP marka olduğu için BIOS da Secure Boot kısmını bulamadım. O ayarı etkinleştiremedim bu yüzden belki de bu sebeptendir.)

Çözüm
FreeDOS bir laptop aldım şu anda Windows 11'i kurmaya çalışıyorum aşağıda videoda Recep beyin uyguladığı tarzda kuruyorum. Diskleri önce silip sonra SSD'min bulunduğu yeri seçip kuruyorum, kurulum tamamlanıp yeniden başlatıldığında tekrardan Windows kurulum sayfasında en baştaki dil seçme yerine atıyor. Ne yapabilirim? (laptop HP marka olduğu için BIOS da Secure Boot kısmını bulamadım. O ayarı etkinleştiremedim bu yüzden belki de bu sebeptendir.)
USB çıkar.
USB çıkar.

Çözüm
Windows 11 kurduğunuza göre güncel bir cihaz almışsınız. UEFI sistemlerde otomatik olarak döngüden çıkması, kuruluma devam etmesi gerekirdi. USB yazdırma işlemini yaparken disk tipini GPT olarak seçtiğinizden emin misiniz?

Ayrıca bir daha bu senaryo ile karşılaştığınızda, otomatik yeniden başlatma işlemi hakkında kutucuk dolarken USB belleğinizi çıkartın.

Yeni konular

Geri
Yukarı