Windows Phone Kötü Yönleri

Bence markette işime gerekli tüm uygulama ve oyunlar var. Tek kötü yönü ekran çözünürlüğünün düşük olması olabilir.

Yeni telefon almayı düşünüyordum ciddi misin sen ?

Ciddiyim. Özellikle Whatsapp kullanıcaksanız bulaşmayın. :D Bende HTC 8S vardı kendi kendine uygulamalardan atıyordu, geri tuşu kendi kendine basıyordu. Whatsappda eski mesajlara gitmeye çalıştığımda atıyordu bidahada giremiyordum telefonu yeniden başlatmam gerekiyordu. Ve daha birçok sorun. :D Sonra ben onu sattım, ablam Lumia 920 aldı. Onda da söylediğim sorunların aynısı var. Bi arkadaşımda Lumia 925 vardı. Saydıklarımın aynısı onda da vardı. Sinir oluyordu. :D Yani ben Windows Phone önermiyorum. Ablam sinir olduğu için telefonları değiştiricez, birazda ben sinir olucam.

Ciddiyim. Özellikle Whatsapp kullanıcaksanız bulaşmayın. :D Bende HTC 8S vardı kendi kendine uygulamalardan atıyordu, geri tuşu kendi kendine basıyordu. Whatsappda eski mesajlara gitmeye çalıştığımda atıyordu bidahada giremiyordum telefonu yeniden başlatmam gerekiyordu. Ve daha birçok sorun. :D Sonra ben onu sattım, ablam Lumia 920 aldı. Onda da söylediğim sorunların aynısı var. Bi arkadaşımda Lumia 925 vardı. Saydıklarımın aynısı onda da vardı. Sinir oluyordu. :D Yani ben Windows Phone önermiyorum. Ablam sinir olduğu için telefonları değiştiricez, birazda ben sinir olucam.
Bence sorun windows phone'da değil whatsapp'da.Böyle bir sorunu'da birtek sen'de gördüm kimse böyle birşey yazmamıştı."Ve daha birçok sorun" derken başka hangi sorunlar var ?

Bu arada diğer windows phone kullanan arkadaşlardan konuya bir bakmalarını rica ediyorum böyle sorunlar var'mı windows phone'da ?

Arkadaşım uzun zamandır Lumia 925 kullanıyorum aşırı menunum yukarıda bahsettiğin sorunların hiçbirini yaşamadım daha öncelerinde 920,820,525 kullandım en ufak bir sorun görmedimde yaşamadımda bahsettiğim 3 telefon hala çalışıyor ve hiç birinde donma yaşamadım bu arada senin kullandığın telefon HTC 8S
HTC de böle sorunlar görmen muhtemel ancak lumia serisinde görmen olasılık dışı zaten NOKİA yı şu an Microsoft satın aldığı için bütün lumia modelleri WP ile tam senkronize yani lumia serisinde işletim sistemim odaklı bir hata görmen çok zor .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı