Windows XP'den Vazgeçemeyenlere Müjde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soner haklısın. Bu forumda en gıcık olduğum şey Windows 8.1 işletim sistemin değilse illa geç deyip dururlar. Yahu sanane isteyen istediğini kullanır :D

ican,

Her şeyden önce düzgün bir uslup gerekir. Resmi olmayan bireysel hazırlanmış bir updateyi ki bu updateler çoktan beri olmakta idi bilmişlik taslayarak ukala ukala tavırlar içerisinde dile getiremezsin. Size resmi olmadığı belirtildiği halde şimdi de önerileri çarpıtarak laf sokma derdindesin. Niyetini gayet iyi anlıyoruz, devamı olmasın.

İsteyen zaten istediği işletim sistemini kurmakta özgür, bize Microsoft üyelere Windows 8.1 kurdur size para verelim demiyor ki. Açılan çoğu yardım konularında kaynaklanan sorunun nedeni güncel olmayan ve iyileştirme sunulmayan işletim sistemlerindeki sorunsallardır. Bunlara Microsoft'tan tut donanım üretici firmalar bile destek vermiyorken biz nasıl destek verelim ?

Zaten bilinçli Technopat! üyeleri güncel işletim sistemleri kullandığından eminim.

Biz her zaman en iyisi, en yenisi neyse onu öneririz. Bununla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsan çıkış butonunu kullanabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı