Wordpress Tema Sorunu

Ali Anıl Öney

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Kısa zaman önce "bu temayı" pro versiyon olarak satın aldım. Gerekli dosyaları wordpress'e manuel olarak atınca tema gözüküyor ve boş olarak geliyor. Ancak demo importer ile verilen dosyaları import edince tema yükleniyor fakat wordpress paneline giriş yapamıyorum. Şifremi kabul etmiyor. Bir iki dakika sonra panel 401 hatası veriyor bundan da bir iki dakika sonra database hatası vermeye başlıyor ve site çöküyor. Hosting'den tüm siteyi sıfırlamadan da düzelmiyor. En azından ben düzeltemedim. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İmport eden işlem php dosyaları ile oynayıp, şifrelerinizi sıfırlıyor olabilir. Bu yüzden admin paneline erişimde sorun yaşıyor olabilirsiniz. En güvenlisi kodları elle yerleştirmeniz bence.

Hangi dosyaları yüklemem hangilerini yüklememem gerektiğini bilmiyorum. "Config.php" dosyasını saklasam yeterli olur mu?

Hangi dosyaları yüklemem hangilerini yüklememem gerektiğini bilmiyorum. "Config.php" dosyasını saklasam yeterli olur mu?
Şifreler, ayarlar nerelerde saklanıyor açıkçası hatırlamıyorum, seneler oldu çalışalı, yüzeysel bilgim kaldı o yüzden sadece.

Geri
Yukarı