Xbox 360 HDMI Sorunu

Ömer_Dere

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün gece 2. el Xbox 360 satın aldım. Benim evimde küçük, eski ama HDMI girişi olan SD bi televizyon var. HDMI kablosuyla rahatça oynadım. Sorun yaratmadı. Ancak daha sonra abimin evine gidince 4K LG televizyonda HDMI kablosuyla 'Sinyal yok.' hatasını verdi. İnternette biraz araştırdım, "Görüntü ayarlarını sıfırla." falan diyenler var, "konsol açılırken Sağ tetik + Y basılı tut" diyenler var. Bunları da yapamadım, beceremedim. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi?

NOT: 3 kablo (sarı, beyaz, kırmızı) girişi yaptığımda konsolu sağlıklı bir şekilde açabiliyorum ancak kalite kötü oluyor. HDMI kablo bağlantısıylada 'Sinyal yok.'hatası alıyorum.

DİPNOT: HDMI kablosunu 5 TL'ye almıştım. SD ve eski televizyonda görüntü geldi ancak 4K televizyonda 'sinyal yok' hatası veriyor. Kablo 4K televizyonu kaldıramıyor olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı