Xbox 9. nesil gamepad için şarj aleti

Xbox 9. nesil gamepad aldım. Bunun için ne gereklidir? şarj aleti pil vb.

2 Adet AA pil. İçinden çıkıyor sıfır aldıysanız. Şarjsız tabi bitince değiştireceksiniz. Eğer şarjlı pil kullanmak istiyorsanız yukarıda önerilen ürün olabilir ya da bütçeniz el veriyorsa Microsoft'un kendi şarj edilebilir bataryasını da alabilirsiniz pil tak çıkar uğraşmayayım diyorsanız sürekli.

Son düzenleme:
2 adet AA pil. İçinden çıkıyor sıfır aldıysanız. Şarjsız tabii bitince değiştireceksiniz. Eğer şarjlı pil kullanmak istiyorsanız yukarıda önerilen ürün olabilir ya da bütçeniz el veriyorsa Microsoft'un kendi şarj edilebilir bataryasını da alabilirsiniz pil tak çıkar uğraşmayayım diyorsanız sürekli.

Amazon'dan aldım sıfır benim şarj aletimi almam lazım?

Amazon'dan aldım sıfır benim şarj aletimi almam lazım?

Hocam yukarıda belirttiğim gibi, içinden çıkan pil 2 adet AA boyutunda pil. O piller bitince isterseniz standart AA (Yani büyük kalem pil) pillerden koyup o şekilde kullanabilirsiniz.

İsterseniz yukarıda bir arkadaşın paylaştığı gibi şarj edilebilir pil ve onun şarj aletini alabilirsiniz tercih sizin. Yani almak zorunda değilsiniz şarjlı pil veya şarj aleti ama uzun vadede daha ekonomik olabilir çok sık kullanacaksanız gamepadinizi.

Ama şu anda bütçeniz 500 TL daha vermek için uygun değilse kafanıza takmayın, marketlerde satılan büyük kalem piller (AA boyutunda) i kullanabilirsiniz içindeki bitince.

Benim attığım linke bakın. 4 adet şarj edilebilir pil + şarj cihazı birlikte geliyor. 2 pilin şarjı bittiği anda diğer 2 pili devreye sokabilirsiniz.
Hocam yukarıda belirttiğim gibi, içinden çıkan pil 2 adet AA boyutunda pil. O piller bitince isterseniz standart AA (Yani büyük kalem pil) pillerden koyup o şekilde kullanabilirsiniz.

İsterseniz yukarıda bir arkadaşın paylaştığı gibi şarj edilebilir pil ve onun şarj aletini alabilirsiniz tercih sizin. Yani almak zorunda değilsiniz şarjlı pil veya şarj aleti ama uzun vadede daha ekonomik olabilir çok sık kullanacaksanız gamepadinizi.

Ama şu anda bütçeniz 500 TL daha vermek için uygun değilse kafanıza takmayın, marketlerde satılan büyük kalem piller (AA boyutunda) i kullanabilirsiniz içindeki bitince.
Tamamdır teşekkürler

Bu attıklarımı öneririm. Pil 2000 mah ancak 1500 defa şarj etme garantisi var. Bende kullanıyorum 9. Nesil ile. 15 saatte %15 şarj bitti daha. Çok uzun ömürlü. Tam kullanım da 60 saat görür sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı