Xbox kolu God of War'da çalışmıyor

Hasan Bera Mumcu

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba. Eskiden God of War oyununu Steam'den Xbox kolu ile birlikte oynayabiliyordum. Fakat şimdi aniden kesildi. Sadece God of War'da çalışmıyor. Steam geniş gamepad-tester.com adresinden bağlanıp bütün tuşlara basabiliyorum.

Not: Oyun klavye ile çalışıyor.

Oyun ayarlarına baktınmı? Eğer ki kumanda bağlı gösteriyorsa belki de kumandan bozulmuştur. Başka bir oyunda dene çalışıcakmı yazarsın

Oyun ayarlarına baktınmı? Eğer ki kumanda bağlı gösteriyorsa belki de kumandan bozulmuştur. Başka bir oyunda dene çalışıcakmı yazarsın
kumanda çalışıyor oyun da görüyor fakat oyunda çalışmıyor yani oyundan alakalı heralde

bluetooth dongle'ını çıkarıp taktım düzeldi :)

Son düzenleme:
kumanda çalışıyor oyun da görüyor fakat oyunda çalışmıyor yani oyundan alakalı heralde
Oyunda sıkıntı olabilir. Kolun eğer sürücüsü varsa güncelle. Belki desteği gitmiştir. Bir de şunu dene istersen "Denetim Masası\Donanım ve Ses" oradan "USB Denetleyicilerini Kur"'a tıkla. Önüne gelen pencereden kol okunmuşmu bak eğer görünüyorsa özellikler'e bas, orada kumandanı test et. Eğer ki kolda sıkıntı yoksa yetkili destek hattı vardır her oyunun onlara mail at sana bir çözüm önerirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı