Xbox One oyun ve şarj kiti nereden alınır?

peak1ng

Hectopat
Makaleler
1
Hiçbir yerde bulamıyorum. Bulduklarım ise orijinal değil. Nerede bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbulda mı yaşıyorsunuz
Ben de bulamıyorum. Batarya olduğu için amazon'dan satışı da yok. Teknosa'da vardı ben alana kadar tükendi. Şu anda sadece Vatanda var. İnternet satışı değil. İstanbul Vatan Topkapı mağazasında var.
Bulamayınca sonunda aldım. Oyuncu ekipmanlarında iyi bir marka olarak bildiğim Hyperx'in şu ürününü almaya karar verdim. Geldiğinde almamış olursanız, nasıl bir ürün olduğunu size yazarım.
Amazon Almanya'da buldum. 270 Liraya aldım. Vergi kargo herşey dahil.
İçinde iki adet 1400 MHA pil ve şarj istasyonu var.

Son düzenleme:
Aynı olayı bende yaşadım. Akşam alırım diye siteye girdiğimde tükendi yazısıyla karılaştım. Topkapı’daki ürünün de kutusu yokmuş. Mecbur bekleyeceğiz.

Umarım gelir. Alırsınız. Kasım ayından beri bakıyorum yoktu.
Diğer çakma ürünlerden de almak istemedim. Vatanda 250 Teknosada tükenmiş görünen 200 tl HyperX markasına güvendiğim için biraz önce aldım 270 Liraya bakalım nasıl çıkacak. Şarj istasyonu iki adet batarya 1400MHA

Umarım gelir. Alırsınız. Kasım ayından beri bakıyorum yoktu.
Diğer çakma ürünlerden de almak istemedim. Vatanda 250 Teknosada tükenmiş görünen 200 tl HyperX markasına güvendiğim için biraz önce aldım 270 Liraya bakalım nasıl çıkacak. Şarj istasyonu iki adet batarya 1400MHA
Yanında kablo falan veriyorlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı