Xbox One S kontrolcü siparişim gelmiyor

ozgur_krblt

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen gün Hepsiburada'dan sipariş verdim fakat hala göndermediler. 25 TL kuponumu kullanınca 474TL tutmuştu. Sonra aynı linke tıkladığımda başka satıcıların sattığını ve aşırı pahalılaştığını gördüm. Bu satıcılar elinde olmayan ürünleri stokta gösterip sahtekarlık mı yapıyorlar acaba? Yoksa ben mi sonuncusunu falan satın aldım? Bu kontrolcü için Bluetooth adaptör, şarj edilebilir Duracell 2500MAH piller ve Varta pil şarj edici de aldım. Adaptör geldi çalışıyor. Kontrolcüm bir türlü gelemedi. Siparişi iptal edersem de başka yerden çok pahalıya almak zorunda kalacağım. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıfgagfagf.PNG
    Ekran Alıntısıfgagfagf.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 33
Geçen gün Hepsiburada'dan sipariş verdim fakat hala göndermediler. 25 TL kuponumu kullanınca 474TL tutmuştu. Sonra aynı linke tıkladığımda başka satıcıların sattığını ve aşırı pahalılaştığını gördüm. Bu satıcılar elinde olmayan ürünleri stokta gösterip sahtekarlık mı yapıyorlar acaba? Yoksa ben mi sonuncusunu falan satın aldım? Bu kontrolcü için Bluetooth adaptör, şarj edilebilir Duracell 2500MAH piller ve varta pil şarj edici de aldım. Adaptör geldi çalışıyor. Kontrolcüm bir türlü gelemedi. Siparişi iptal edersem de başka yerden çok pahalıya almak zorunda kalacağım. Ne yapmalıyım?

Hepsiburada ile iletişime geçmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı